Çin PVC Su Geçirmez Duvar Kağıdı Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Lily Wu

Telefon numarası : 0086-15673166896

Naber : +008615673166896

Free call

Sonbaharda ekip oluşturma

December 28, 2021

hakkında en son şirket haberleri Sonbaharda ekip oluşturma

Çalışma tutkusunu canlandırmak, karşılıklı güveni artırmak, ekip bilincini geliştirmek ve çalışanların sorumluluk ve aidiyet duygularını geliştirmek amacıyla, 2021 18 Ekim'de Hunan Hanyi Home Decor Co., Ltd. temalı bir ekip oluşturma etkinliği düzenledi. kurum kültürünü geliştirmektir.

 

18 Ekim sabah saat 8'de hepimiz Heimi Dağı'na gitmeye hazırdık.Modern ekip oluşturma için özel olarak tasarlanmış bir dizi açık hava deneyimsel eğitim etkinliğidir.Geldikten sonra açık hava etkinlikleri ve oyunlarda aktif rol aldık.

 

hakkında en son şirket haberleri Sonbaharda ekip oluşturma  0

 

Başlamadan önce her takım açılış dansını yaptı ve takımın adını ve sloganını haykırdı.2 takım var: Küresel Özel Kuvvetler ve Vahşi Kurtlar.Hazır olduğumuzda koçun rehberliğinde tüm ekip üyeleri Davul Top, Kum Torbası Fırlatma, Dragon Forwarding gibi aktivitelerde yarıştı.

 

hakkında en son şirket haberleri Sonbaharda ekip oluşturma  1

 

Bunların arasında Davul ve Top, takım çalışmasının en iyi testidir.Kısa sürede oyuncuların çabalarıyla Vahşi Kurtlar tambura 17 kez topa vurdu.Ancak, Küresel Özel Kuvvetler bir beyin fırtınası yaptı ve tüm sayılar ilham verici fikirlerini sundu.Son olarak, Küresel Özel Kuvvetler farklı bir yol izledi ve tambura 24 kez vurdu.Son zaferi kazandılar.

Ekip çalışması önemlidir, ekip inovasyonu ise daha azıyla daha fazlasını yapmamızı sağlayabilir.

 

Tüm aktiviteleri ve oyunları tamamladıktan sonra birlikte bol bol öğle yemeği yedik.Öğleden sonra eğlence zamanıydı.Karaoke odasında şarkı söyledik ve birlikte oyunlar oynadık.Ardından mangal ve güveç için yemek hazırladık.

 

hakkında en son şirket haberleri Sonbaharda ekip oluşturma  2

 

Bütün gün bizim kahkahalarımız ve şarkılarımızla sona erdi.Herkes birbiriyle anın tadını çıkardı.Bu etkinlikten aldığımız en önemli şey, iş arkadaşlarına karşı yeni duygular beslemeleri ve aralarında karşılıklı güven oluşturmalarıdır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin