Çin PVC Su Geçirmez Duvar Kağıdı Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Lily Wu

Telefon numarası : 0086-15673166896

Naber : +008615673166896

Free call

Memnun bir fabrika turu

April 7, 2021

hakkında en son şirket haberleri Memnun bir fabrika turu

Hunan Hamyee Ev Dekorasyonu., Ltd 2011 yılından bu yana Çin'de duvar kağıdı ÜST fabrikasıdır.Özellikle bu alanda yeni olan birçok müşteri için, mevcut bir fabrika turu, büyük sipariş oluşturmadan ve uzun vadeli işbirliği kurmadan önce kilit noktadır.


Mart 2021'de, saygın bir Filipinli müşteri Juan, fabrikamızı ziyaret etmek için QC'sini alacağını bildirmek için WhatsApp üzerinden mesajlar gönderdi.Aslında, bu müşteri yerel PVC duvar kağıdının ünlü bir distribütörüdür ve yıllık tedarik sözleşmesi için görüşmelerin kritik bir aşamasındaydık.Bizi ziyarete geleceğini bildiğimizde oldukça mutlu ve kendinden emindik, bu da nihai başarıya yaklaştığımız anlamına geliyor.Guangzhou'dan Changsha'ya hızlı tren bileti rezervasyonu yapmasına yardımcı olduk ve otelde rezervasyon yaptırdık.
26 Mart'ta, onu zamanında Changsha İstasyonu'nun güneyinde aldık ve 20 dakika sonra Changsha şehri, Xingsha bölgesinde bulunan fabrikamıza vardık.
Juan ve QC fabrikamıza geldikten sonra doğrudan üretim hatlarımızı ziyaret etmeye başladı.Üretim müdürümüz Ning'i Juan'a büyük bir boş kağıt rulosundan süreci göstermesi, desenlerle basması, yapıştırıcıyla arka kağıtla yapıştırması, büyük rulolar halinde yuvarlaması ve sonunda küçük rulolar halinde kesmesi için ayarladım. her prosedürde kalite kontrol ve güvence.Üretim hatlarını ziyaret ettikten sonra paket atölyesine geldik. Juan, çalışanlarımıza titizlik, doğruluk mesleği, odaklanma ve sabırlılıklarına iltifat etti.Sonunda Juan'ı depomuza götürdüm ve mamulleri ve ham maddeleri nasıl depoladığımızı gösterdim.Juan, mesleğimizden ve kendini adamış bir üretici olarak sorumlu tutumumuzdan bu yana bizi bir kez daha övdü.


Fabrika ziyaretinden sonra, fabrikamızdan Changsha şehir merkezindeki ofisimize hareket ediyoruz.Juan'ı patronumuzla tanıştırdık ve toplantı odasında kısa bir sohbet ettik.Juan'ın fabrikamızdan oldukça memnun olduğuna şüphe yok.Nihayet bir yıllık tedarik sözleşmesi imzaladık.


Kısacası, Hamyee kesinlikle sizin için güvenilir bir duvar kağıdı ortağıdır. Dünyanın her yerinden her saygın ve değerli müşterimizi fabrikamızı ziyaret etmeye davet ediyoruz.9 yıllık tecrübeli bir üretici olarak mesleğimiz ve gücümüzle tanınacaksınız.Bu arada ekibimiz tarafından sıcak bir şekilde ağırlanacaksınız, lezzetli yöresel yemekler ve Changsha'daki güzel manzara sizi bekliyor.
 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin