Çin PVC Su Geçirmez Duvar Kağıdı Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Lily Wu

Telefon numarası : 0086-15673166896

Naber : +008615673166896

Free call

Mükemmel bir fabrika canlı akışı

October 9, 2021

hakkında en son şirket haberleri Mükemmel bir fabrika canlı akışı

Uluslararası ticaretin sürekli gelişmesiyle birlikte, insanların iletişimi giderek daha fazla çeşitleniyor.Şimdiye kadar, canlı akışın ortaya çıkışı.Bu, uzaktaki müşterilerin daha önce olduğu gibi fabrikayı ziyaret etmek için Çin'e uzun bir uçuş yapmak yerine fabrikamızı daha rahat ziyaret etmelerini sağlar.

 

İşte canlı bağlantımız

https://watch.alibaba.com/v/39e4d8e7-988a-4fda-906f-21e46b7664d3?referrer=SellerCopy. Bu bağlantıdan, mükemmel satışlarımızın fabrikamızı ayrıntılı olarak tanıttığını görebilirsiniz.

 

İlk olarak, 45 cm'lik kendinden yapışkanlı duvar kağıdımızın nasıl üretileceğini tanıtıyoruz, işçilerin büyük duvar kağıdı rulolarımızı 10 metrelik daha küçük rulolar halinde kestiğini görebilirsiniz.Tabii ki, uzunluk 2, 3, 5, 10, 100m vb. gibi özelleştirilebilir. Bazı müşteriler, her bir rulonun 10 metre olmasını nasıl sağlayabileceğimizi merak edebilir?Burada suni ayarlara göre farklı uzunluklarda kesebilen ve ihtiyacımız olan uzunluğu garanti edebilen dilme makinemizi tanıtmalıyım.Küçük ruloyu kestikten sonra hemen OPP film ile paketleyeceğiz, duvar kağıdını koruyabilir.Sadece duvar kağıdı için değil, 60 cm'lik dekoratif filmimizi, mutfak filmimizi, PVC zemin çıkartmamızı da tanıttık.

 

İkinci olarak, 10m uzunluğunda duvar kağıdı için olduğu gibi paketlenmiş duvar kağıdını tanıtmak istiyoruz, normal ambalaj boyutumuz 30*32*47cm, karton başına 30 rulo.Ek olarak, kartonlar nakliye sırasında ikincil koruma için dokuma bir çanta ile kaplanmıştır.45cm kendinden yapışkanlı duvar kağıdı hakkında, tuğla, modern, ahşap, çiçek, katı seri vb. Var ve kalınlık 0,07-0,09 mm'dir.Müşterilerin kutudaki ürünleri tanımlamasını kolaylaştırmak için bunları müşteri gereksinimlerine göre etiketleyeceğiz.

 

Üçüncüsü, ürünlerimizin nakliyesini tanıtıyoruz.Paketlenmiş kartonları paletlere koyarız, her palet yaklaşık 20 kutudur.Ardından ürünleri forklift ile ilgili konteynere taşıyın.Bu linkten, depomuzda çok fazla stoğumuzun olduğunu görebilirsiniz, bu yüzden hızlı teslimat yapabiliriz.

 

Ürünlerimiz için herhangi bir gereksiniminiz varsa, lütfen tam katalog için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, ayrıca yeni işe başlayan müşterilerimiz için ücretsiz numune vermeyi çok isteriz.

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin