Çin PVC Su Geçirmez Duvar Kağıdı Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Lily Wu

Telefon numarası : 0086-15673166896

Naber : +008615673166896

Free call
Hunan Hamyee Home Decor Co., Ltd.

  • Hunan Hamyee Home Decor Co., Ltd.
  • Hunan Hamyee Home Decor Co., Ltd.
  • Hunan Hamyee Home Decor Co., Ltd.
  • Hunan Hamyee Home Decor Co., Ltd.
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar: HAMYEE No. Çalışanları: 80~100
Yıllık satış: 15000000-20000000 Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Çin Hunan Hamyee Home Decor Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Hunan Hamyee Ev Dekorasyonu Co, Ltd 9 yıllık deneyime sahip kendinden yapışkanlı duvar kağıdı ve cam filmi profesyonel üreticisidir. Dinamik tasarım ekibine ve yüksek eğitimli QC ve kalifiye işçilere sahibiz. Ayrıca, ihracat satış ekibimiz hızlı geri bildirim ve sadık hizmet ile hizmetinizdedir. Şimdiye kadar 6800'den fazla stil duvar kağıdı tasarladık. Üstelik her miktar bizim için uygundur. Toplu sipariş için, onu üretmek için profesyonel yönetim ile üretim atölyesine sahibiz. Küçük miktar siparişleri için dilme atölyemiz ile stok stillerine göre hazırlayabiliriz. OEM ve ODM kabul edilir. Yönetim ekibimiz her zaman "müşteri önce gelir, itibar önce gelir" kavramını benimsemiştir. Saygılarımızla, siz değerli şirketinizle iş ilişkisi kurma şansımız olduğunu umuyoruz.

 

Çin Hunan Hamyee Home Decor Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Hunan Hamyee Home Decor Co., Ltd. şirket Profili 2

Geçmiş
Hunan Hamyee Home Decor Co., Ltd, 2012 yılında kurulan duvar kağıdı etiketinin Çin'in en büyük tedarikçisi.

9 yıllık geliştirme ile şimdi orijinal tasarım ekibi ve üretim ekibi ve satış ekibi her müşteriye gönülden hizmet etmek için birlikte çalışıyor.Bu arada, yüksek kaliteli ürünlerin hızlı teslimatını tam olarak garanti eder.Ürünler, itibarı ve beğenisi yüksek olan 80'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Güvenilir tedarikçi için bizi seçmeniz yeterli.

 

Hizmet

Müşteri için

1. Bire Bir Profesyonel Hizmet

2. Çevrimiçi 24 saat

3. Toplam çözümü sunun

Ürün için

1. OEM ve ODM mevcuttur

2. Size yerel pazarlama bilgileri sunun

3. Reklam için resim

4. Özel paketleme mevcuttur

5. Test siparişi için Düşük MOQ

6. Hızlı teslimat: numune için 3-5 gün, test siparişi için 5-7 gün, toplu sipariş için 10-15 gün

7. Yeni tasarımı ayda bir güncelleyin

 

Ekibimiz

Hunan Hamyee Ev Dekorasyonu Co, Ltd 9 yıllık deneyime sahip kendinden yapışkanlı duvar kağıdı ve cam filmi profesyonel üreticisidir.İcra Kurulu Başkanı Bayan Tina Wu, kendinden yapışkanlı duvar kağıdı endüstrisinde 12 yıldan fazla deneyime sahip, Biz şirket Hunan Eyaleti, Changsha Şehrinde yer almaktadır.Toptan iş yapıyoruz.Toplam çalışan sayısı 150'den fazladır, toplu üretim ve depo için 40-50 kalifiye işçi içerir.Farklı bölgelerden ve ülkelerden farklı müşterilere hizmet vermek için iç satış ve dış satış olmak üzere, her biri yetenekli ticaret tecrübesine sahip ve çok profesyonel olan 20'den fazla satış elemanı olmak üzere iki satış departmanına sahibiz.Ayrıca, Çin'deki perakendeci işimiz için müşteri hizmetleri departmanı olarak 30 iş arkadaşına sahibiz, özel son işler için zengin deneyime sahibiz.Özgün tasarımlar tasarlamak için, yetenekli 10 tasarımcı ile profesyonel teşhir ürün resimleri ve videoları ve aynı zamanda popüler tasarımlar çekmek için tasarımlarımıza sahibiz.Dahası, 8 kişi satın alma departmanı ve 5 kişilik finans departmanı.

Şimdiye kadar 6800'den fazla stil duvar kağıdı tasarladık.Üstelik her miktar bizim için uygundur.Toplu sipariş için, onu üretmek için profesyonel yönetim ile üretim atölyesine sahibiz.Küçük miktar siparişleri için dilme atölyemiz ile stok stillerine göre hazırlayabiliriz.OEM ve ODM kabul edilir.Yönetim ekibimiz her zaman "müşteri önce gelir, itibar önce gelir" kavramını benimsemiştir.Saygılarımızla, siz değerli şirketinizle iş ilişkisi kurma şansımız olduğunu umuyoruz.

 

 

  • Laura Santos

    Laura
  • Antonio Rafael Rodriguez

    Antonio
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin